jak pomócDo Wszystkich Ludzi Dobrej Woli
prosimy
pomóżcie nam ratować zwierzęta
!


Katowane, głodzone, poniewierane, przywiązywane do drzew, by nie mogły się uratować, wieszane i topione, wyrzucane z samochodów - ofiary ludzkiego bestialstwa i niegodziwości. Tak samo jak my ludzie - cierpią z odniesionych ran, pragnienia czy głodu; doznają uczuć strachu, rozpaczy, radości. Są wierne i kochają bezgranicznie. Sprawcami ich cierpień są ludzie! W pośpiechu naszego życia i jego trudach obojętniejemy na ich krzywdę. Prosimy - nie bądźcie obojętni na krzywdę tych, którzy bronić się ani skarżyć się na swój los nie potrafią. Interweniujemy w przypadkach znęcania się nad zwierzętami; prowadzimy także azyle jak i domy tymczasowe dla zwierząt bezdomnych, ofiar wypadków i ludzkiego bestialstwa.

Wolontariusz potrzebny od zaraz…
Jeśli tak jak my kochasz zwierzęta i nie jest Ci obojętny los bezdomnych, porzuconych psów i kotów, jeśli chcesz by żyło im się lepiej…, możesz zostać wolontariuszem.
Jeśli chcesz dać siebie innym…?
… możesz, to naprawdę nic trudnego. Wolontariuszem może zostać praktycznie każdy, zarówno młodzież jak i dorośli.
Wolontariat to kwestia dobrej woli, zacięcia wewnętrznego i wielkiego uczucia wobec niechcianych przez nikogo zwierząt. Wolontariat to nasza pasja. Potrzebne są tylko ręce do pracy i trochę wolnego czasu, którego każdy z nas ma. Potrzebna jest chęć niesienia pomocy, stopniowa, a potem coraz większe zaangażowanie- i tym sposobem staniesz się jednym z nas.


POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ BEZ WAS NIE DAMY RADY.
Każda pomoc finansowa jest dla nas na wagę złota.
Nr konta:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/42a
03-772 Warszawa
95 2030 0045 1110 0000 0261 10 90